Menu
Your Cart

Vymeniteľné zorníky

Vymeniteľné zorníky

Sady okuliarov

Taktické, pracovné, slnečné, také a ďalšie okuliare si môžeme zakúpiť na našom E-shope. Ako sme spomínali v každej kategórii - je veľmi dôležité chrániť si svoj zrak, a to za každú cenu. Môže však nastať situácia, kedy máme dymové sklá a vonku už je taká tma, že ich nemôžeme použiť. Alebo naopak máme číre sklá, ale ostré slnko znemožňuje ich nosenie. Čo s tým? Našťastie existujú takzvané sady okuliarov.

Čo to je?

Niektoré okuliare podporujú výmenu skiel. Do jedných obrúčkov tak ľahko nainštalujeme niekoľko druhov skiel, ktoré sa líšia podľa situácie. Najčastejšími variantmi sú číre a dymové sklá, teda pre štandardné použitie a použitie na priamom slnku. Ďalej sa môžeme stretnúť s takzvanými rozjasňovacími sklami. Tie majú väčšinou žltú farbu. V šere, alebo za zníženej viditeľnosti, pomáhajú rozoznávať jednotlivé obrysy. Ich použitie je vhodné ako pri streľbe, tak riadeniu, alebo práci. Čo ďalej môže takáto sada obsahovať?

Hlavne, keď sedí

Existujú aj okuliare, u ktorých sme schopní zložiť nožičky a nahradiť ich elastickým pásikom. Tento pásik si nastavíme podľa obvodu hlavy a spolu s vystuženými obrúčkami tak získame taktické okuliare. Vystuženými obrúčkami? Áno, jedná sa o ďalšiu časť, ktorá je k pretvoreniu klasických okuliarov na taktické potreba. Jedná sa o mäkkú výstelku, ktorú nacvakneme na vnútro okuliarov. Táto výstelka priľne okolo obvodu obrúčok k našej tvári, čím utesní oči od okolia. Rovnako tak to robia aj taktické okuliare.

To je to najdôležitejšie

Prakticky je jedno, či sada obsahuje výmenné obrúčky, sklá, alebo transformáciu na taktické okuliare. Najdôležitejší je vždy dobrý obal. Najlepšie vo forme tvrdej krabičky, kam si všetko úhľadne umiestnime a nebudeme sa musieť báť prípadného pádu. Aj takéto sady nájdeme u nás na stránkach, stačí si vybrať.

Značka: BOLLE SAFETY Model: RAIDERKIT
RAIDER kit obsahuje všetko v jednom - okuliare, masku, vymeniteľné zorníky v 3 odtieňoch – číre, tmavé a žlté, RX dioptrickú vložku a tvrdé púzdro dodací termin ihneď ! teraz v limitovanej akciovej cene iba 59,-  Slnečné ochranné okuliare BOLLÉ® RAIDER Ochranné okuliare francúzskej firmy Bollé ..
59,00€ 74,00€
Bez DPH:49,17€
Značka: WILEY X Model: 3512
na skladeElegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu pro svoje oči za akýchkoľvek svetelných podmienok.Číra šošovka sa hodí do menej s..
129,00€ 139,00€
Bez DPH:107,50€
Značka: WILEY X Model: 3501
Elegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámčekom sú určené najme pre strelcov a lovcov, ale taktiež pre všetkých outdoorových nadšencov, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu svojich očí za akýchkoľvek svetelných podmienok.Číra šošovka sa hodí do menej ..
109,00€ 125,00€
Bez DPH:90,83€
Značka: WILEY X Model: 3502
WILEY X VAPORSmoke grey + clear + light rust lens/Matte black frameElegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochran..
118,15€ 139,00€
Bez DPH:98,46€
Značka: WILEY X Model: 3511
WILEY X VAPORSmoke grey + clear lens/Matte tan frameElegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu pro svoje oči..
109,00€ 125,00€
Bez DPH:90,83€
Značka: WILEY X Model: CHVAL11
WILEY X VALOR-UKONČENÁ VÝROBAClear lens/Black 2 tone framePôsobivé športové okuliare Wiley X Valor sú tvorené štýlovým dvojfarebným rámčekom: zatiaľ čo vonkajšia strana je matne čierna, vnútorná je opatrená lesklo-čiernym povrchom. V kombinácii s čírymi šošovkami ide o naozaj trendy š..
92,65€ 109,00€
Bez DPH:77,21€
Značka: WILEY X Model: CHSAI09
WILEY X SAINTPolarized blue mirror lens/Gloss white frameKombinácia lesklých bielych rámov so zrkadlovo-modrými polarizačnými šošovkami robí zo športových okuliarov Wiley X Saint štýlový a funkční doplnok, vhodný napríklad na lyžovanie, ale tiež na vodné športy. Sklá je však možné dokúpiť a ľah..
135,15€ 159,00€
Bez DPH:112,63€
Značka: WILEY X Model: CHSAI06
WILEY X SAINTSmoke grey + clear + light rust lens/Matte black frameNenápadné čierne okuliare Wiley X Saint s variabilnými šošovkami sú určené predovšetkým pre strelcov a lovcov, ale tiež pre športovcov a všetkých, ktorí potrebujú pružne reagovať na náhlu zmenu počasia a vidi..
125,00€ 139,00€
Bez DPH:104,17€
Značka: WILEY X Model: CHSAI07
WILEY X SAINTSmoke grey + clear lens/Matte black frameNenápadné čierne okuliare Wiley X Saint s variabilnými šošovkami sú určené predovšetkým pre strelcov a lovcov, ale tiež pre športovcov a všetkých, ktorí potrebujú pružne reagovať na náhlu zmenu počasia a viditeľnosti.Šošo..
109,00€ 125,00€
Bez DPH:90,83€
Značka: WILEY X Model: CHVAL01
WILEY X VALORBlack ops smoke grey lens/Matte black frameMatne sivé okuliare Wiley X Valor s dymovo sivými sklami sú súčasťou edície „Black Ops“, čo znamená, že okuliare úplne pohlcujú svetelné odlesky a používateľa tak nikdy neprezradia odrážajúcim sa svetlom. Preto je tento model vyu..
92,65€ 109,00€
Bez DPH:77,21€
Značka: WILEY X Model: CHVAL08
WILEY X VALORBlack ops polarized smoke grey lens/Matte black frameMatne sivé okuliare Wiley X Valor s dymovo sivými polarizačnými šošovkami sú súčasťou kolekcie „Black Ops“, čo znamená, že okuliare úplne pohlcujú svetelné odlesky a svojho nositeľa tak nikdy neprezradia odrážajúcim sa ..
127,20€ 159,00€
Bez DPH:106,00€
Značka: WILEY X Model: CHVAL12
WILEY X VALORPolarized smoke grey lens/Kryptek typhon frameNevšedné, čierno-sivé okuliare Wiley X Valor s dymovo sivými šošovkami, sú koncipované pre dokonalé splynutie s prírodou a s terénom. Preto je tento model využívaný ozbrojenými silami, športovými strelcami pri taktických ..
135,20€ 169,00€
Bez DPH:112,66€
Zobrazené 1 až 12 z 34 (3 stránok)