Menu
Your Cart

BOLLE X1000 DOUBLE LENS čierna taktická maska s dvojitou optikou

BOLLE X1000 DOUBLE LENS čierna taktická maska s dvojitou optikou
-25 %
BOLLE X1000 DOUBLE LENS čierna taktická maska s dvojitou optikou
Predané produkty: 6
Zobrazenie produktu: 1177
94,00€
125,00€
Bez DPH: 78,33€

X1000 taktická maska, kompletná sada, číry PC odtieň, ochrana proti poškriabaniu zvonku tak aj zvnútra, ochrana proti zahmlievaniu, čierny rám. Technológia Equalizer, tvrdé púzdro Tactical v cene

BOLLE TACTICAL X1000


Taktické okuliare od firmy Bollé s balistickou ochranou STANAG 2920. Tieto okuliare sú najmladší zo série X, ich tvar dobre sadne na akýkoľvek tvár a je vhodný ku každej taktickej prilbe. Možno použiť s každou prilbou. Ľahký a pevný rám z Bi- materiálu podľa štandardu EN166 3BT.

Integrované vetracie otvory skla z 3 mm polykarbonátu. Ochrana proti poškriabaniu (anti-scratch). Ochrana proti zahmlievaniu (anti-fog). Balistická ochrana podľa americkej normy STANAG 2920.

Integrované vetracie otvory skla z 3 mm polykarbonátu. Ochrana proti poškriabaniu (anti-scratch). Ochrana proti zahmlievaniu (anti-fog). Balistická ochrana podľa americkej normy STANAG 2920. Nastaviteľný popruh z 35 mm nylonu opatrený protišmykovým náterom. Možnosť rýchleho zloženia okuliarov vďaka suchému zipsu. Látkový obal na okuliare. Pevné puzdro na okuliare na zips s možnosťou upevnenia na výstroj. Hmotnosť iba 108 g.

Taktické ochranné okuliare BOLLÉ® X1000 DUAL LENS – číre

Ochranné okuliare francúzskej firmy Bollé Safety, ktorá má s výrobou okuliarov a masiek 175 rokov skúseností (od roku 1936 slnečné okuliare, od roku 1950 ochranné okuliare a masky a od roku 1960 lyžiarske okuliare).

X1000 DUAL LENS sú ochranné okuliare s dvojitými sklami s balistickou ochranou - balistická odolnosť viac než 275 m / s, 990 km / h. Certifikované podľa noriem STANAG 2920 a EN 170. Majú veľmi efektívnu ochranu proti zahmleniu vďaka technológii Equalizer.

Povrchová úprava s ochranou proti UV žiareniu sa doporučuje hlavne pri činnostiach v miestach, kde sú zdroje ultrafialového žiarenia.

Technológia Equalizer - vysoko výkonný systém pre ochranu proti zahmleniu. Vďaka dvojitým sklám a regulačnému otvoru / klapke reguluje úroveň vlhkosti (potu) v okuliaroch

Povrchová úprava s ochranou proti zahmleniu odstraňuje efekt kondenzácie vlhkosti pri veľkých teplotných rozdieloch alebo u rámčekov bez ventilácie a umožňuje tak nositelovi pracovať v optimálnych podmienkach.

Povrchová úprava s ochranou proti poškriabaniu pôsobí ako ochranný štít, ktorý zvyšuje odolnosť šošoviek a znižuje tvorbu škrabancov. Predlžuje se tak životnosť šošoviek, zvyšuje se užívateľský komfort a zabráni sa škrabancom, ktoré by narušovali videnie.

 

Ochranné okuliare BOLLÉ® X1000 DUAL LENS ponúka užívateľovi nasledujúce vlastnosti:

 • rámček odolný voči vysokým teplotám

 • nepriame odvetrávanie rámčeku

 • protisklzová technológia

 • technológia odvetrávania Equalizer

 • komfortná pena medzi okuliarami a obličajom

 • polykarbonátové sklá s balistickou ochranou

 • nastavitelný protišmykový 35 mm široký pás na uchytenie okolo hlavy

 • púzdro z mikrovlákna okolo pásu na uchytenie

 • rýchle uvolnenie vďaka suchému zipu

 • 99,99 % UV ochrana

 • ochrana proti poškriabaniu

 • ochrana proti zahmleniu

 

Okuliare majú základnú balistickú odolnosť, testovanú podľa normy Stanag 2920.

Výsledok testu odolnosti proti letiacim fragmentom s hodnotou:

 • číre sklá: V50 220,7 m / s (795 km / h)

 • stmavené sklá: V50 217,2 m / s (782 km / h)

 • žlté sklá: V50 215,7 m / s (777 km / h)

 

Výmenné sklá: číre # X1NDEI, tmavé # FAX1DEF a žlté # FAX1DEI.

sú dodávané s praktickým puzdrom čiernej farby.

Hmotnosť: 120 g.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Základný kód overenia Captcha