Menu
Your Cart

Polarizačné okuliare

Polarizačné okuliare

                 zľava 10% na všetky modely s polarizáciou !


                Ako mám spoznať, že sú okuliare naozaj s polarizáciou?

V čase lacných falzifikátov nemá cenu riskovať to najcennejšie, čo máte - kvalitu svojho zraku. Takže, ako zistiť, či je určitý model polarizovaný? Keď vezmete dvoje polarizačné okuliare a dáte ich za seba, normálne cez ne uvidíte. Akonáhle je ale pootočíte o 90°, neuvidíte nič. Ako to, pýtate sa? Keďže jedny blokujú vlnenie horizontálne a druhé vertikálne, takže nevidíte nič. No a to je celý trik...

Značka: BOLLE SAFETY
Krásne okuliare do pohody, perfektná kombinácia dizajnu a ochrany. Ultra pevné na tvári a športového trendu, HUSTLER perfektne kombinuje komfort, ochranu zraku a dizajn. K dispozícii v zadymenej verzii ako aj polarizovanej tmavej ! VÝHODY PRODUKTU bočná ochrana zraku protišmykové mostíky na nose ..
67,07€ 74,52€
Bez DPH:55,89€
Značka: BOLLE SAFETY
Komet bol špeciálne navrhnutý pre vonkajšie použitie. Jeho čierny obopínajúci rám zaisťuje priliehavosť k tvári, zatiaľ čo jeho šošovka – dostupná v prevedení CSP Smoke, Fire Flash a Polarized – zaručuje optimálnu ochranu pred odleskami a UV žiarením. Pretože udržateľnosť je jadrom nášho inžinierske..
61,13€ 67,92€
Bez DPH:50,94€
Značka: WILEY X
Elegantné športové okuliare Wiley X Omega sú určené náročným užívateľom. Žlté tónované šošovky so smaragdovo zeleným povrchom sú špeciálne navrhnuté na zosilnenie farebného kontrastu a k dokonalému zmyslovému rozlíšeniu. Zaručujú zrakovú ostrosť a výrazné farby za akýchkoľvek svetelných po..
189,00€ 210,00€
Bez DPH:157,50€
Značka: WILEY X
Brýle Wiley X CAPTIVATE jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Technologie i materiály těchto unikátních brýlí odpovídají nejpřísnějším bezpečnostním certifikátům podle Amerického národního standardizačního úřadu ANSI. Přesto zůstáva..
180,00€ 200,00€
Bez DPH:150,00€
Značka: BOLLE SAFETY
POPIS VÝROBKOVTesnenie okolo rámu a odnimatelny popruh okolo hlavy NIE SU SUCASTOU BALENIA BAXPOLWFS Komfort a vynaliezavosť zvýšená ochrana tesnenie okolo rámu Vodotesná pena a odnímateľný popruh PLATINUM povlak poskytujúci maximálnu ochranu proti zamlievaniu <..
56,94€ 63,27€
Bez DPH:47,45€
Značka: BOLLE SAFETY
BOLLÉ CONTOUR bestseller od Bollé ! vyjadrenie čistej profesionality a čistoty tvarov…najľahší a jeden z najpevnejších modelov v ponuke, iba 21 g čistej váhy ! solídnosť vypracovania, 100% ochrana, nadčasový dizajn, to sú čisté atribúty tohto unikátneho modelu. kovový ALU alebo nylon rámik, TIPGRI..
57,35€ 63,72€
Bez DPH:47,79€
Značka: BOLLE SAFETY
Krásne okuliare do pohody, perfektná kombinácia dizajnu a ochrany. Ultra pevné na tvári a športového trendu, HUSTLER perfektne kombinuje komfort, ochranu zraku a dizajn. K dispozícii v zadymenej verzii ako aj polarizovanej modrej ! VÝHODY PRODUKTU bočná ochrana zraku protišmykové mostíky na nose ..
67,07€ 74,52€
Bez DPH:55,89€
Značka: BOLLE SAFETY
Ochraňujú tvoj zrak ako aj životné prostredie Novinka ! Prvé ekologicky čisté okuliare na svete prichádzajú na trh od Bolle! Okuliare sú vyrobené z recyklovanej biomasy. Certifikované podľa renomovaného belgického inštitútu Vincotte ako "OK biobased". Rám obsahuje až 40% biomasy. Maximálne ohľadupln..
57,35€ 63,72€
Bez DPH:47,79€
Značka: WILEY X
Wiley X GRAVITY – extrémně odolné brýle pro sport i každodenní nošení.Mírně zkosený okraj rámu a texturované detaily na pogumovaných bocích jsou jemné a rafinované designové prvky, které dodávají brýlím moderní šmrnc. S rámem, který pohodlně padne na většinu obličejů a velikostí hlav, pogumovanými n..
198,00€ 220,00€
Bez DPH:165,00€
Značka: WILEY X
 Kľúčové vlastnosti okuliarov Wiley X GravityIdeálne na vodné a zimné športy a ďalšie outdoorové aktivityMožnosť pripnutia gasketu zo špeciálnej peny – blokuje prúdiaci vzduch a nečistotyAnatomicky tvarované, extrémne odolné voči poškriabaniu, vode i nečistotámVyrobené z odolných materiálovNeskresľu..
216,00€ 240,00€
Bez DPH:180,00€
Značka: BOLLE SAFETY
Bollé RANGER model FLASH do červena flash polarizovaná šošovka ochrana proti poškriabaniu a zahmlievaniu - Mikrovláknové vrecko a tvrdé púzdro v cene! Nekĺzavý nosný mostík, veľmi flexibilný a pohodlný rámik polykarbonátové sklá s balistickou ochranou komfortné a protišmykové nožičky 99,99 % UV ochr..
61,59€ 68,43€
Bez DPH:51,32€
Značka: BOLLE SAFETY
Bollé RANGER model POL  k okamžitému odberu! tmavá polarizovaná šošovka ochrana proti poškriabaniu a zahmlievaniu - Mikrovláknové vrecko a tvrdé púzdro v cene! Nekĺzavý nosný mostíkveľmi flexibilný a pohodlný rámik polykarbonátové sklá s balistickou ochranou komfortné a protišmykové nožičky 99,99 % ..
74,84€ 83,16€
Bez DPH:62,37€
Zobrazené 1 až 12 z 63 (6 stránok)