Menu
Your Cart

Polarizačné okuliare

Polarizačné okuliare

                 zľava 15% na všetky modely s polarizáciou !


                Ako mám spoznať, že sú okuliare naozaj s polarizáciou?

V čase lacných falzifikátov nemá cenu riskovať to najcennejšie, čo máte - kvalitu svojho zraku. Takže, ako zistiť, či je určitý model polarizovaný? Keď vezmete dvoje polarizačné okuliare a dáte ich za seba, normálne cez ne uvidíte. Akonáhle je ale pootočíte o 90°, neuvidíte nič. Ako to, pýtate sa? Keďže jedny blokujú vlnenie horizontálne a druhé vertikálne, takže nevidíte nič. No a to je celý trik...

Značka: BOLLE SAFETY Model: HUSTPOL
Krásne okuliare do pohody, perfektná kombinácia dizajnu a ochrany. Ultra pevné na tvári a športového trendu, HUSTLER perfektne kombinuje komfort, ochranu zraku a dizajn. K dispozícii v zadymenej verzii ako aj polarizovanej tmavej ! VÝHODY PRODUKTU bočná ochrana zraku protišmykové mostíky na nose ..
69,00€
Bez DPH:57,50€
Značka: BOLLE SAFETY Model: PSSKOMEP01
Komet bol špeciálne navrhnutý pre vonkajšie použitie. Jeho čierny obopínajúci rám zaisťuje priliehavosť k tvári, zatiaľ čo jeho šošovka – dostupná v prevedení CSP Smoke, Fire Flash a Polarized – zaručuje optimálnu ochranu pred odleskami a UV žiarením. Pretože udržateľnosť je jadrom nášho inžinierske..
62,89€
Bez DPH:52,41€
Značka: WILEY X Model: ACKOB04
KOBE Polarized - Gold Mirror - Amber Matte Hickory BrownNevšedné športové okuliare v sebe vkusne kombinujú elegantné orechovo hnedé rámy s jantárovo zlatými šošovkami. Tie sa perfektne hodia počas slnečných dní, tiež tak v situáciách, keď je o svetlo núdza. Ocenia ich najmä rybár..
147,00€ 159,00€
Bez DPH:122,50€
Značka: WILEY X Model: ACOME13
Elegantné športové okuliare Wiley X Omega sú určené náročným užívateľom. Žlté tónované šošovky so smaragdovo zeleným povrchom sú špeciálne navrhnuté na zosilnenie farebného kontrastu a k dokonalému zmyslovému rozlíšeniu. Zaručujú zrakovú ostrosť a výrazné farby za akýchkoľvek svetelných po..
187,00€ 199,00€
Bez DPH:155,83€
Značka: WILEY X Model: ACPEA19
Brýle Wiley X CAPTIVATE jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Technologie i materiály těchto unikátních brýlí odpovídají nejpřísnějším bezpečnostním certifikátům podle Amerického národního standardizačního úřadu ANSI. Přesto zůstáva..
177,00€ 189,00€
Bez DPH:147,50€
Značka: BOLLE SAFETY Model: BAXPOLWFS
POPIS VÝROBKOVTesnenie okolo rámu a odnimatelny popruh okolo hlavy NIE SU SUCASTOU BALENIA BAXPOLWFS Komfort a vynaliezavosť zvýšená ochrana tesnenie okolo rámu Vodotesná pena a odnímateľný popruh PLATINUM povlak poskytujúci maximálnu ochranu proti zamlievaniu <..
58,58€
Bez DPH:48,82€
Značka: BOLLE SAFETY Model: CONTPOL
BOLLÉ CONTOUR bestseller od Bollé ! vyjadrenie čistej profesionality a čistoty tvarov…najľahší a jeden z najpevnejších modelov v ponuke, iba 21 g čistej váhy ! solídnosť vypracovania, 100% ochrana, nadčasový dizajn, to sú čisté atribúty tohto unikátneho modelu. kovový ALU alebo nylon rámik, TIPGRI..
59,00€
Bez DPH:49,17€
Značka: BOLLE SAFETY Model: HUSTFLASH
Krásne okuliare do pohody, perfektná kombinácia dizajnu a ochrany. Ultra pevné na tvári a športového trendu, HUSTLER perfektne kombinuje komfort, ochranu zraku a dizajn. K dispozícii v zadymenej verzii ako aj polarizovanej modrej ! VÝHODY PRODUKTU bočná ochrana zraku protišmykové mostíky na nose ..
69,00€
Bez DPH:57,50€
Značka: BOLLE SAFETY Model: SOLIPOL
Ochraňujú tvoj zrak ako aj životné prostredie Novinka ! Prvé ekologicky čisté okuliare na svete prichádzajú na trh od Bolle! Okuliare sú vyrobené z recyklovanej biomasy. Certifikované podľa renomovaného belgického inštitútu Vincotte ako "OK biobased". Rám obsahuje až 40% biomasy. Maximálne ohľadupln..
59,00€
Bez DPH:49,17€
Značka: WILEY X Model: CCGRA19
Wiley X GRAVITY – extrémně odolné brýle pro sport i každodenní nošení.Mírně zkosený okraj rámu a texturované detaily na pogumovaných bocích jsou jemné a rafinované designové prvky, které dodávají brýlím moderní šmrnc. S rámem, který pohodlně padne na většinu obličejů a velikostí hlav, pogumovanými n..
186,00€ 198,00€
Bez DPH:155,00€
Značka: WILEY X Model: CCGRA12
 Kľúčové vlastnosti okuliarov Wiley X GravityIdeálne na vodné a zimné športy a ďalšie outdoorové aktivityMožnosť pripnutia gasketu zo špeciálnej peny – blokuje prúdiaci vzduch a nečistotyAnatomicky tvarované, extrémne odolné voči poškriabaniu, vode i nečistotámVyrobené z odolných materiálovNeskresľu..
197,00€ 209,00€
Bez DPH:164,17€
Značka: WILEY X Model: CCGRA04
Kryštálovo čierne okuliare Wiley X Gravity s modro-zelenými zrkadlovými šošovkami sú hojne využívané predovšetkým rybármi, námorníkmi a milovníkmi vodných športov. Modro-zelené zrkadlové polarizačné šošovky so svetelnou priepustnosťou 12 % totiž perfektne pohlcujú odlesky a odrazené svetlo počas jas..
157,00€ 169,00€
Bez DPH:130,83€
Zobrazené 1 až 12 z 65 (6 stránok)