Menu
Your Cart

Taktická maska BOLLE X1000LASER Laser G šošovka čierna púzdro zdarma

Taktická maska BOLLE X1000LASER Laser G šošovka čierna púzdro zdarma
-25 %
Taktická maska BOLLE X1000LASER Laser G šošovka čierna púzdro zdarma
  • Skladom: NIE
  • Doba dodania: 5 dni
  • Značka: BOLLE SAFETY
  • Model: X1NSTDLASG
  • SKU: X1NSTDLASG
Predané produkty: 0
Zobrazenie produktu: 518
199,00€
264,00€
Bez DPH: 165,83€
X1000 taktická maska, číry LASER G odtieň, ochrana proti poškriabaniu zvonku tak aj zvnútra, ochrana proti zahmlievaniu, čierny rám
 
Najvyššia rada a zároveň vlajková loď od Bollé Tactical
 

Taktické okuliare od firmy Bollé s balistickou ochranou STANAG 2920. Tieto okuliare sú najmladší zo série X, ich tvar dobre sadne na akýkoľvek tvár a je vhodný ku každej taktickej prilbe. Možno použiť s každou prilbou. Ľahký a pevný rám z Bi- materiálu podľa štandardu EN166 3BT.

Integrované vetracie otvory skla z 3 mm polykarbonátu. Ochrana proti poškriabaniu (anti-scratch). Ochrana proti zahmlievaniu (anti-fog). Balistická ochrana podľa americkej normy STANAG 2920.

Integrované vetracie otvory skla z 3 mm polykarbonátu. Ochrana proti poškriabaniu (anti-scratch). Ochrana proti zahmlievaniu (anti-fog). Balistická ochrana podľa americkej normy STANAG 2920. Nastaviteľný popruh z 35 mm nylonu opatrený protišmykovým náterom. Možnosť rýchleho zloženia okuliarov vďaka suchému zipsu. Látkový obal na okuliare. Pevné puzdro na okuliare na zips s možnosťou upevnenia na výstroj. Hmotnosť iba 108 g.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Základný kód overenia Captcha